rdl-zoltko-midi-2

BIO Żółtko jaja

Źródło kwasów omega, smaczna bomba witaminowa.Chroń wątrobę i trzustkę swojego pupila! Żółtko jaja kurzego to bogate źródło kwasów Omega i lecytyny, stanowi smaczny i naturalny dodatek żywieniowy wzbogacający dietę psa i kota. Produkt posiada certyfikat BIO!


Żółtko jest bogatym źródłem witamin, minerałów oraz kwasów tłuszczowych. Fosfolipidy znajdujące się w żółtku w znacznych ilościach wykazują prozdrowotny wpływ na wątrobę i trzustkę. Barwniki żółtka chronią oczy przez promieniowaniem UVA oraz degeneracją plamki żółtej i siatkówki. Żółtko jaja kurzego jest smacznym uzupełnieniem codziennej diety psów i kotów, korzystnie wpływa na kondycję skóry i sierści oraz ogólnej kondycji organizmu zwierzęcia.

Produkt posiada certyfikat BIO! 

Wartość biologiczna białka wchodzącego w skład żółtka określana jest na 100. Oznacza to, iż zawartość i proporcje aminokwasów egzogennych są w 100% kompatybilne z zapotrzebowaniem organizmu psa i kota.

Wskazania:  poprawa jakości okrywy włosowej i skóry, wzmocnienie ogólnej kondycji fizycznej, poprawa muskulatury, podniesienie smakowitości diety, profilaktyka wątroby , ochrona oczu.

 

PROCES PRODUKCJI

Żółtka jaj w czystej postaci zostały poddane obróbce termicznej odpowiednio dobranej dla optymalnego zachowania dużych ilości doskonale przyswajalnych, naturalnych witamin, minerałów oraz aminokwasów. Wyspecjalizowana metoda suszenia, pozwala na uzyskanie produktów najwyższej jakości.

METODA SUSZENIA

Tylko odpowiednia, wyspecjalizowana metoda suszenia, pozwala na uzyskanie produktów najwyższej jakości. Źle dobrane parametry suszenia (zbyt wysoka temperatura) powoduje degradację aminokwasów, witamin czyli obniża jego wartość pokarmową. Poddajemy suszeniu zawsze świeży materiał.

Skład: 100% mączki z jaja żółtka kurzego

Dawkowanie:
koty i małe psy (<10 kg m.c.): 2,5 g
PSY
10-20 kg m.c.: 5g
+ 20 kg m.c.: 10g

Załączona miarka zawiera 2 g (150g) i 5g (600g) produktu.

Sposób podania: podawać po uprzednim zmieszaniu z pokarmem

BADANIA MIKROBIOLOGICZNE : Salmonella – nieobecne , Gronkowce koagulazododatnie – nieobecne.

CERYTFIKATY:
ISO 9001,
ISO 22000,
BIO

  • Lepsza kondycja fizyczna
  • Piękna sierść i skóra
  • Ochrona oczu przed promieniowaniem UVA
  • Naturalna dietoprofilaktyka
  • Produkty z certyfikatem BIO!
  • Suplementacja psów i kotów

12729184_224645597880087_1667212278443798099_n

  • Certyfikowane, sprawdzone w każdą stronę, odżywcze i PRZEPYSZNE. Burki najchętniej wciągałyby nosami prosto z pudełka! W domu przeważnie dostają jajka w postaci klasycznej. Ale to kolejny strzał w 10 dla wszelkich trenujących, wyjeżdżających i potrzebujących turbodoładowania.ZOBACZ RECENZJĘ  
  • 13394039_1379395438740951_1552388855652220603_nDzięki temu produktowi mam pewność, że moje psy zjedzą najbardziej nielubiane pokarmy, a ja dostarczę im najbardziej wartościowych składników.Ze względu na ich entuzjastyczne podejście do tematu staram się je bardzo oszczędzać – wystarczy, że otwieram pudełko, a oba ciapki natychmiast materializują się u stóp i rozpoczynają procedurę złożoną z ciamkania, oblizywania nosów i przebierania łapami – zdecydowanie nie mogą się doczekać!” ZOBACZ RECENZJĘ