biozoltko-150gm

BIO Żółtko jaja

Źródło kwasów omega, smaczna bomba witaminowa.Chroń wątrobę i trzustkę swojego pupila! Żółtko jaja kurzego to bogate źródło kwasów Omega i lecytyny, stanowi smaczny i naturalny dodatek żywieniowy wzbogacający dietę psa i kota. Produkt posiada certyfikat BIO!


Żółtko jest bogatym źródłem witamin, minerałów oraz kwasów tłuszczowych. Fosfolipidy znajdujące się w żółtku w znacznych ilościach wykazują prozdrowotny wpływ na wątrobę i trzustkę. Barwniki żółtka chronią oczy przez promieniowaniem UVA oraz degeneracją plamki żółtej i siatkówki. Żółtko jaja kurzego jest smacznym uzupełnieniem codziennej diety psów i kotów, korzystnie wpływa na kondycję skóry i sierści oraz ogólnej kondycji organizmu zwierzęcia.

Produkt posiada certyfikat BIO! 

Wartość biologiczna białka wchodzącego w skład żółtka określana jest na 100. Oznacza to, iż zawartość i proporcje aminokwasów egzogennych są w 100% kompatybilne z zapotrzebowaniem organizmu psa i kota.

Wskazania:  poprawa jakości okrywy włosowej i skóry, wzmocnienie ogólnej kondycji fizycznej, poprawa muskulatury, podniesienie smakowitości diety, profilaktyka wątroby , ochrona oczu.

 

PROCES PRODUKCJI

Żółtka jaj w czystej postaci zostały poddane obróbce termicznej odpowiednio dobranej dla optymalnego zachowania dużych ilości doskonale przyswajalnych, naturalnych witamin, minerałów oraz aminokwasów. Wyspecjalizowana metoda suszenia, pozwala na uzyskanie produktów najwyższej jakości.

METODA SUSZENIA

Tylko odpowiednia, wyspecjalizowana metoda suszenia, pozwala na uzyskanie produktów najwyższej jakości. Źle dobrane parametry suszenia (zbyt wysoka temperatura) powoduje degradację aminokwasów, witamin czyli obniża jego wartość pokarmową. Poddajemy suszeniu zawsze świeży materiał.

Skład: 100% mączki z jaja żółtka kurzego

Dawkowanie:
koty i małe psy (<10 kg m.c.): 2,5 g
PSY
10-20 kg m.c.: 5g
+ 20 kg m.c.: 10g

Załączona miarka zawiera: sprawdź na opakowaniu

Sposób podania: podawać po uprzednim zmieszaniu z pokarmem

BADANIA MIKROBIOLOGICZNE : Salmonella – nieobecne , Gronkowce koagulazododatnie – nieobecne.

CERYTFIKATY:
ISO 9001,
ISO 22000,
BIO

 • Lepsza kondycja fizyczna
 • Piękna sierść i skóra
 • Ochrona oczu przed promieniowaniem UVA
 • Naturalna dietoprofilaktyka
 • Produkty z certyfikatem BIO!
 • Suplementacja psów i kotów
 • ZOBACZ RECENZJĘ   Jamiro i Żaklina Michalczuk
 • ZOBACZ RECENZJĘ  My Heart Chakra
 • „Super źródło białka o wysokiej wartości biologicznej, witamin, minerałów i tłuszczu. Jeśli ktoś się boi podawać surowe żółtka ze względu na salmonellę to ten produkt jest bezpieczny. Świetnie się sprawdza w diecie moich psów sportowych a one bardzo chętnie go jedzą polecam również na wyjazdy jako zamiennik świeżych żółtek – zajmuje mało miejsca i nie zepsuje się bez lodówki ;)”
  Aneta Migas