prob

Probiotic GreenLine

Naturalny dodatek żywieniowy dedykowany psom i kotom w celu dietoprofilaktycznej stabilizacji flory jelitowej. 

Probiotic GreenLine polecany jest dla psów i kotów, u których występują zaburzenia jelitowe objawiające się m.in. stolcami o nieprawidłowej konsystencji oraz intensywnym, ostrym zapachu. Probiotyk szczególnie zalecany w przypadkach: długotrwałego stosowania wysoko przetworzonej diety opartej o suchą karmę, zwierzętom o wrażliwym układzie pokarmowym, u których występują problemy z trawieniem oraz przyswajaniem składników pokarmowych. Zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii skórnych i pokarmowych. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie (GMO).

Wskazania: nadwrażliwość jelitowa, problemy związane z wypróżnianiem ( stolce luźne lub duże i twarde o intensywnym, ostrym zapachu), alergie pokarmowe, długotrwałe stosowanie wysoko przetworzonej diety (sucha karma), w przypadku zaburzeń procesów trawiennych oraz obniżonej odporności. W okresie ciąży i laktacji oraz intensywnego rozwoju szczeniąt/kociąt.

Skład:
Woda (95g/100g)
melasa z trzciny cukrowej (5ml/100ml)
Sacharomyces cerevisiae 3,3 x 105 jtk/ml.

Dodatki:
Lactobcillus casei – stabilizator flory jelitowej 1k 2 – 1,95×107 jkt/ml
Lactobacillus plantarum – stabilizator flory jelitowej 1k 2-1,95 x 107 jtk/ml

Składniki analityczne:
Woda 95%
Białko surowe 4,4g
Popiół surowy 7g/kg
Wapń 650mg/kg
Sód 88mg/kg
Magnez 190mg/kg
Lizyna poniżej 0,5mg/kg
Metionina 0,02g/kg

Dawkowanie:
Koty dorosłe: 1 ml bezpośrednio do pyska.
Kocięta: 0,5ml/dzień od 3 tygodnia życia.
Szczenięta: 1ml/dzień od 3 tygodnia życia.
Psy dorosłe:
(poniżej 5 kg m.c.) 1ml/dzień
5 – 10kg m.c. 2ml/dzień
10 – 20kg m.c. 3 ml/dzień
20 – 30kg m.c. 4 ml/dzień
30 – 40kg m.c. 5ml/dzień
40kg m.c.< … 6ml/dzień

Pełna pipeta zawiera 2 ml preparatu.

UWAGA! Zaleca się podawać podwójną dawkę w przypadku: terapii antybiotykowych, okresie rekonwalescencji, suk i kotek karmiących.

Sposób podania: roztwór należy pobrać załączoną pipetą w ilości odpowiedniej masie ciała zwierzęcia. Podawać bezpośrednio do karmy lub świeżej wody pitnej. Preparat należy podawać codziennie przez okres minimum 30 dni, dwa razy do roku. Optymalny czas trwania kuracji- 60 dni.

 • W wyniku dwóch kontuzji, a co za tym szło – przyjmowania leków oraz porcji stresów, układ pokarmowy Kes był wyraźnie osłabiony, co objawiało się wielokrotnymi biegunkami, a w najlepszym przypadku luźniejszymi kupami. Produkt przyszedł więc do nas w bardzo dobrym (dla przetestowania go ;)) momencie, a pierwsze rezultaty jego podawania były widoczne już po kilku dniach.
  Zuzia Paluch i Kes
 • To w połączeniu z probiotykiem Pokusy pozwoliło, w końcu po niemalże 7 m-cach, uzyskać od synusia prawidłowo uformowany stolec :) tylko matka-wariatka cieszy sie z jamniczej kupy 😉 Tramal dostawał probiotyk przez 1,5 miesiąca. Po zaprzestaniu podawania wciąż jest idealnie Podsumowując:
  – bardzo skuteczne działanie przy wrażliwym przewodzie pokarmowym
  – świetna i skuteczna alternatywa dla dostępnych na rynku probiotyków
  – łatwy i przyjemny w podawaniu
  – psy chętnie go piją
  – niska cena
  – produkt niezwykle wydajny
  Marta Szweda i Tramal