Psie lody Pokusa

Nieziemsko pyszne, wysoko odżywcze lody Pokusa to najlepszy sposób na smaczną zabawę i chwilę orzeźwienia w upalny dzień!lodyPOkusa

Lodowa kula łączy wysokie walory smakowe z witalną mocą organicznych komponentów (jabłka, żurawina, algi morskie). Zabawa kulą jest doskonałym sposobem na nudę, wykazuje właściwości odstresowujące i odprężające.

Produkt do samodzielnego przygotowania w domu dla psów powyżej 3 miesiąca życia o masie ciała 2-25 kg. Opakowanie zawiera 6 porcji lodów.

UWAGA! Produkt podawać w upalne dni, raz dziennie (w formie nagrody/przekąski) po uprzednim wymieszaniu z wodą i zamrożeniu. Podawać w misce, aby ślizganie kuli uniemożliwiło gryzienie i zbyt szybkie połykanie loda. Nie podawać psom w masie ciała powyżej 25 kg, u których istnieje obawa połknięcia kuli w całości. Podawać psom pod nadzorem opiekuna.Skład:
BIO żółtko z jaj, mleko w proszku o obniżonej zawartości laktozy, jabłka, algi morskie (wodorosty Ascophyllum nodosum), żurawina, naturalne dodatki mineralne.

PRZYGOTOWANIE
1. Otwórz górną zawleczkę foremki na lody.
2. Wlej 1/2 objętości foremki chłodnej, świeżej wody.
3. Zamknij zawleczkę i potrząsając wymieszaj zawartość do uzyskania jednolitej konsystencji.
4. Otwórz ponownie zawleczkę, uzupełnij zawartość wody do 2/3 pojemności foremki i ponownie wymieszaj.
5. Zamknij zawleczkę i włóż foremkę z zawartością do zamrażarki na minimum 3 godziny.
6. Po upływie 3 godzin wyjmij foremkę z gotowym lodem, przytrzymaj zamkniętą pod strumieniem ciepłej wody przez ok. 20 sek.
7. Usuń plombę zabezpieczającą, otwórz foremkę, wyciśnij kulę lodową i podaj do miski.

KOLEJNE PORCJE
Załączona saszetka zawiera dodatkowych 5 porcji lodów Pokusa Instant do sporządzenia kul lodowych. Przyrządzaj kolejne lody Pokusowe zgodnie z załączoną na opakowaniu instrukcją po uprzednim umieszczeniu w foremce 5 płaskich miarek (15g) produktu. Uważnie umieszczaj proszek w foremce aby nie zabrudzić jej krawędzi co może utrudnić późniejsze zamknięcie.
PO ROZMROŻENIU NIE ZAMRAŻAJ PONOWNIE! 

_MG_3387Smakołyk w formie smacznej, zimnej kuli bardzo przypadł do gustu Niuchowi.
Lody podawałam na razie tylko parę razy, w najbardziej upalne dni, jednak nigdy w momencie, gdy pies wrócił z gorącego balkonu czy spaceru, aby uniknąć zbyt dużej różnicy temperatur. Niuchacz najpierw zlizuje loda, a później zgryza przednimi zębami jednak nie zjada go w całości.
Zjadanie lodowej kuli Pokusa zajmuje mu około 3-4 minut. W tym czasie czynność działa także odstresowująco. Długie lizanie loda powoduje, że pies się odpręża – to udało mi się sprawdzić w przypadku Niuchacza, w sytuacji kiedy spokojnie zlizywał loda w towarzystwie kota, który normalnie wzbudza w nim dużo emocji. ZOBACZ RECENZJĘ 

Jedna myśl nt. „Psie lody Pokusa

  1. Pingback: Czwarte urodziny Madnessaa czyli kolejna mopsia impreza

Możliwość komentowania jest wyłączona.