BIORefresher

Mieszkańcy Psierocińca mieli okazję przetestować produkt BIORefresher GreenLine. 

Naturalny produkt Pokusa został przetestowany w pomieszczeniach ośrodka dla bezdomnych psów. Preparatem zostały spryskane legowiska oraz miejsca w których najczęściej się załatwiają.

BIO Refresher GreenLine to naturalny, ekologiczny środek odświeżający do neutralizacji przykrych zapachów oraz utrzymania higieny pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta domowe. Biologiczne czyszczenie oraz dezynfekcja za pomocą spryskiwacza nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale także ogranicza rozwój roztoczy oraz szkodliwych mikroorganizmów. Produkt idealnie nadaje się do dezynfekcji i odświeżania legowisk, kocyków, transporterów, kuwet, dywanów, mebli, a także obroży, szelek, smyczy czy miękkich zabawek. Produkt bezpieczny dla dzieci, zwierząt i środowiska.
Wskazania: odświeżanie i utrzymanie higieny w legowiskach, w kuwetach, klatkach/matach transportowych, miejscach zanieczyszczonych moczem/kałem (podłogach, dywanach, ścianach, we wnętrzu samochodu). Szybka neutralizacja przykrego zapachu.

Produkt był testowany prze trzy dni rano i wieczorem, po wejściu do boksów zarówno wolontariusze jak i osoby odwiedzające ośrodek zauważyły znaczącą poprawę. Co najważniejsze psy nie reagowały na zapach naturalnego środka BIORefresher GreenLine co według nas jest mocną stroną produktu. Kolejny test przeprowadziliśmy w samochodzie w którym przewożone są psiaki mieszkające w ośrodku. Tutaj również byliśmy mile zaskoczeni i nowy produkt BIO Refresher GreenLine spełnił swoje zadanie niwelując nieprzyjemny dla nosa zapach mokrego psa. Produkt Pokusy, który mieliśmy przyjemność testować doskonale wpisuje się w naszą filozofię używania naturalnych i ekologicznych produktów w dbaniu o komfort mieszkańców Psierocińca. Pomaganie nie pachnie fiołkami, pomaganie pachnie BIO Refresher GreenLine.20216473_1478489632211027_217255207_o