Test BiotinMax

BiotinMax polecany jest w celu zwiększenia odporności i kondycji kopyt kruchych czy pękających. Aslan ze swoją właścicielką wykonali test produktu – czy zadziałał?  Oczywiście!

„J51401839_2327757893954512_627004361234448384_nak już mogliście zauważyć, razem z Aslanem mieliśmy przyjemność testowania Biotyny BiotinMax od firmy Pokusa HorseLine. Składniki produktu maja za zadanie wpłynąć na tempo wzrostu i dobra kondycję puszki kopytowej. Jeśli wiec Wasz koń miewa problemy z kondycja kopyt, to produkt dla Was!

OPAKOWANIE
Produkt sprzedawany jest w dwóch gramaturach: 500g i 1000g. My mamy ta większa opcje która wystarcza na 100dni codziennego podawania i faktycznie tak jest
stosujemy ja codziennie wedle zaleceni, które są napisane na opakowaniu i końca dalej nie widać! Samo opakowanie jest bardzo wygodne i zajmuje stosunkowo mało miejsca a w środku znajdziemy miarkę do podawania.

CZY KOŃ CHĘTNIE JĄ PRZYJMUJE?
Wiele osób boryka się z problemem, że koń nie dojada paszy lub wybrzydza. Asian należy do takich które jak coś im nie smakują to potrafią zostawić to w żłobie. Na szczęście z tym produktem nie ma takiego problemu, zawsze wszystko zostaje zjedzone do czysta!

CENA A EFEKTY
jak wiadomo nie od dziś, utrzymanie konia jest niezwykle kosztowne i często musimy rezygnować z czegoś dla siebie by moc kupić coś dla naszego kopytnego przyjaciela. Na szczęście kupując biotynę od Pokusy nie musimy rezygnować z innych rzeczy. No dobra ale czy niska cena idzie w parze z dobrymi efektami? W tym przypadku zdecydowanie.!
Aslan borykał się z problemem miękkiej podeszwy kopyta, często przy ich czyszczeniu musiałam wydłubywać kopystka male kamyczki, które mu się wbiły w drodze na padok. Jeżdżąc w teren musiałam jechać bardzo uważnie i ostrożnie żeby w drodze do lasu nie podbić konia. Teraz jadąc drogą pół piaszczystą pół kamienistą Aslan nie maca podłoża a kamienie w kopyta już się nie wbijają! ”