vege

VegeHerbs&Fruits

Suszone warzywa, owoce i zioła w jednej dawce. Uzupełnienie diety BARF.

VegeHerbs&Fruits to mączka z suszonych warzyw, owoców i ziół w całości pochodzących z polskich upraw. Naturalne  źródło witamin, antyoksydantów oraz włókna pokarmowego. Kompozycja dodanych ziół usprawnia pracę układu pokarmowego, poprawia czynność wydzielniczą wątroby, działa stymulująco na procesy immunologiczne.


100% naturalny dodatek żywieniowy przeznaczony dla psów karmionych surowym mięsem. VegeHerbs&Fruits to mączka z suszonych warzyw, owoców i ziół w całości pochodzących z polskich upraw. Suplement przeznaczony jest dla psów wszystkich ras, na każdym etapie życia. W surowej diecie zastępuje świeże warzywa i owoce, które są dla mięsożerców ciężko strawne, a niezbędne.  RawDietLine VegeHerbs&Fruits jest źródłem naturalnych witamin, antyoksydantów, włókna pokarmowego oraz łatwo przyswajanych węglowodanów. Kompozycja dodanych ziół usprawnia pracę układu pokarmowego, poprawia czynność wydzielniczą wątroby i działa stymulująco na procesy immunologiczne. Dodatek żółtka jaj podnosi smakowitość kompozycji.Produkt nie zawiera syntetycznych dodatków.

Wskazania: jako uzupełnienie diety  psów karmionych surowym mięsem (Biologically Appropriate Raw Food), suchą karmą (uzupełnienie diety o warzywa, owoce i zioła), posiłkami domowymi oraz jako wzbogacenie diet wegańskich. Doskonała alternatywa dla surowych oraz gotowanych warzyw w diecie. Przeznaczony dla psów wszystkich ras, na każdym etapie życia.


CZY WIESZ, ŻE…
Codzienne komponowanie diety psa z udziałem trzech porcji różnych warzyw i owoców o niskimindeksie glikemicznym może być profilaktyką zmniejszająca rozwój wielu nowotworów złośliwych!

PROCES PRODUKCJI

Wszystkie składniki zostały dodane w naturalnie czystej postaci, świeżo po zmieleniu, uprzednio poddane obróbce termicznej odpowiednio dobranej dla optymalnego zachowania dużych ilości doskonale przyswajalnych, naturalnych witamin oraz składników mineralnych.

Skład: marchew 18%, pietruszka 15%, jabłko 12%, burak 10%, dynia 10%, cykoria 9%, czarna jagoda 8%, natka pietruszki 8%, siemię lniane 3%, dzika roża 2%, ostropest 2%, czystek 2%, BIO żółtko z jaj kurzych 1%.

ENERGIA
(ME)
BIAŁKO
SUROWE
TŁUSZCZE WŁÓKNO
SUROWE
POPIÓŁ
SUROWY
298
kcal/100g
9,8% 5,1% 12,8% 4,72%

Dawkowanie: 

6 g VH&F / 100g surowego mięsa
4 g VH&F / 100g karmy

Załączona miarka zawiera 2g produktu.

Sposób podania : mączkę można dosypać bezpośrednio do posiłku lub podać po uprzednim wymieszaniu z niewielką ilością świeżej, chłodnej wody.


pokusavegeherbs

  • (…) VegeHerbs&Fruits, czyli mieszanka suszonych warzyw, owoców i ziół przeznaczona specjalnie dla psów na surowej diecie B.A.R.F. Dla mnie to zbawienny wynalazek, ponieważ rzadko kiedy mam głowę do tego, żeby codziennie przygotować psom roślinną część dziennego menu, a tylko z roślinami lub saute powinno się podawać niektóre z suplementów takie jak algi czy czystek (…)  Suple zmieszane z wodą i VegeHerbs&Fruits okazały się wystarczająco pyszne nawet dla wybrednego podniebienia królewicza, a miski są wylizywane do czysta codziennie! Sukces na 5+!  ZOBACZ RECENZJĘ

_MG_2872

  • Produkt jest nieco słodki w smaku – Niuchacz za nim szaleje! Każdy posiłek podany z produktem zjada z ogromną pasją i zaangażowaniem (jak wiecie – jedzenie to pasja!); w trakcie robienia zdjęć rozsypało mi się trochę proszku, którego nie musiałam nawet sprzątać, bo Niuch po komendzie zwalniającej sam wylizał wszystko do czysta! VegeHerbs&Fruits ma nieco ziołowy zapach i jest bardzo mocno zmielony.
    ZOBACZ RECENZJĘ 
  • RawDietLine VegeHerbs&Fruit pozwala na uzupełnienie diety w witaminy, antyoksydanty, włókno pokarmowe, a także węglowodany. Jest produktem bardzo chętnie spożywanym, moje psy ze smakiem zjadały nawet samą mączkę wymieszaną z wodą. ZOBACZ RECENZJĘ 
  • 13394039_1379395438740951_1552388855652220603_nCzy warto się z nim zapoznać? Na pewno – osobiście oszczędzam go, bo bardzo odpowiada mi składem, oraz wysoce zaangażowaną reakcją ciapków na jego wizytę w misce. Nie zawsze jestem chętna do ucierania i specjalnego przygotowywania psom zielska. Odkąd mam VH&F nie pamiętam kiedy mieliłam warzywa czy owoce, jest to zdecydowanie moja najmniej ulubiona czynność na świecie, dzięki temu gotowcowi przynajmniej jeden przykry obowiązek mam z głowy(nie wspominając już o startym na tarce naskórku)! ZOBACZ RECENZJĘ