Darmowe szkolenie online

„Zapytaj psiego eksperta” by Pokusa for health to cykl szkoleń internetowych, w których z pomocą najlepszych ekspertów zgłębimy tajniki żywienia i świadomej suplementacji!

Zapraszamy na 1 odcinek „Zapytaj psiego eksperta”, by Pokusa for health, w którym zgłębimy tajniki diety B.A.R.F. w kontekście ciąży i odchowu szczeniąt.

Ekspert Izabela Sekuła: Autorka serii książek o surowej diecie psów W zgodzie z naturą. Jest absolwentką Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego i od wielu lat robi wszystko, by spopularyzować surową dietę psów. Prowadzi szkolenia, seminaria, warsztaty o surowej diecie. Jest założycielką i administratorką największej polskiej grupy o diecie RAW na Facebooku.

Prowadzący Maciej Ziółkowki: Absolwent Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UR w Krakowie – Katedra Genetyki i Metod Doskonalenia Zwierząt. Prowadzi hodowlę nowofundlandów pod przydomkiem „Daybreakers”. W swoim dorobku hodowlanym jako pierwszy w historii rasy w Polsce posiada kilku Mł. Zwycięzców Świata i Europy. Jego psy sięgają po najbardziej prestiżowe tytuły na najważniejszych wystawach na całym świecie.