LactoControl

Przeczytaj opinie hodowców, którzy stosowali LactoControl 

Monika Nowak, hodowla Novatica
W tym roku stosowaliśmy zarówno LactoControl jak i LactoVital przy każdym z naszych trzech miotów. Wszystkie trzy mamuśki reagowały na produkt bardzo dobrze, jego wprowadzenie przebiegało bez rewolucji pokarmowych. Jakie zauważyłam zmiany? Obfitsze laktacje i szybsze czyszczenie po porodzie. Z moich obserwacji wynika też, że suki szybciej doszły di formy po porodzie, mogłyby spokojnie wrócić na ring wystawowy już po 9 tygodniach od porodu. Z pewnością będę nadal stosowała te preparaty.

Julita Bogusz, hodowla  Liceliette
Podaję mojej karmiącej suce LactoControl od krótkiego czasu, ale w porównaniu z poprzednią ciążą suka ma zdecydowanie więcej mleka. Maluchy rosną w mgnieniu oka. Produkt spisuje się rewelacyjnie. Zakupiłam również inne produkty Pokusy i czekam na pierwsze efekty.

Mariola Girek, hodowla Ze Szlachetnego Rodu
Podaje od niedawna moim Cavalierom jestem bardzo zadowolona z tego produktu! super skład zapach oraz smakowitość, jedzą chętnie, nie mam problemu z nadmiernym napływem mleka . Wszystko jest ustabilizowane, maluchy wyglądają ja pączusie a mioty są liczne Polecam ten produkt a także inne produkty z tej linii

Katarzyna Michalak, hodowla Katakami
Witam, produkt LactoVital wprowadzilam już na tydzień przed porodem i jestem bardzo zadowolona z produktu. Mleko pojawiło się od razu po urodzeniu szczeniąt a laktacja była bardzo obfita. Suce udało się wykarmić dziesięć szczeniaków bez ich dokarmiania. Po 2 tygodniach wprowadziłam preparat LactoControl ze względu na liczny miot i zapewnienie suce odpowiedniej ilości wapnia. Przy następnym miocie również zastosuję oba preparaty.