lactostop

LactoStop

Preparat żywieniowy wspomagający proces zahamowania laktacji.

Organiczny, 100% naturalny preparat dla suk, którego składniki hamują laktację oraz wpływają na regenerację gruczołów mlekowych. Produkt stanowi doskonałą pomoc w przypadku ciąży urojonej. Składniki aktywne wykazują działanie usprawniające regenerację gruczołów mlekowych.

Szałwia lekarska (Salvia officinalis L.) wykazuje działanie obniżające laktację, regenerujące na organizm oraz wzmacniające ochronę przeciwdrobnoustrojową.
Szyszka chmielu (Lupuli flos) zawiera aromatyczną żywicę (lupulinę), olejek lotny, gorycze i inne substancje o właściwościach uspokajających, baktriostatycznych, estrogennych.
Liść orzecha włoskiego (Juglandis folium) posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, a także przeciwkrwotoczne. Regeneruje komórki gruczołu mlekowego,  zapobiega wystąpieniu stanów zapalnych w okresie zasuszania gruczołów mlekowych.

Skład: ziele szałwii lekarskiej (Salvia officinalis L.), Szyszka chmielu (Lupuli flos), Liść orzecha włoskiego (Juglandis folium).

Składniki analityczne na 100 g produktu:

ENERGIA BIAŁKO TŁUSZCZE WŁÓKNO SUROWE POPIÓŁ SUROWY WILGOTNOŚĆ
252 kcal 14g 4,5% 39,4% 11,41% 11,5%

Dawkowanie /24h:
< 5kg m.c: 1 g
5-10 kg m.c.: 2 g
10-15kg m.c.: 3 g
15-20kg m.c.: 4 g
20-25kg m.c.: 5 g
25-30kg m.c.: 6 g
30kg m.c.<…6g +1g na każde 5kg m.c.

Załączona miarka zawiera 1g preparatu.

Sposób podania: podawanie preparatu należy rozpocząć w dniu odsadzenia szczeniąt, raz dziennie lub w dwóch podzielonych dawkach przez okres maksymalnie do 7 dni. Podawać po uprzednim wymieszaniu w pokarmem.

  • „Zakupiłam LactoStop i zaczęłam go podawać zaraz po odstawieniu szczeniąt od mamy. Efekty były rewelacyjne. Zgodnie z instrukcją stosowałam produkt przez 5 dni, suczka miała bardzo dużo mleka, z dnia na dzień gruczoły mlekowe wyglądały coraz lepiej, stawały się mniejsze, nie były twarde a po 5 dniach po mleku nie było śladu! (…)  będę go stosować u każdej mojej suki po odstawieniu, gdyż po żadnym innym preparacie efekt nie był aż tak dobry.”
    Maja Dura, hodowla No Doubt Team