RawDietLine Małża nowozleandzka tabletki set

Małża Nowozelandzka w tabletkach

Naturalne odżywianie stawów, poprawa sierści i skóry. 

Naturalny preparat z zielonych małży nowozelandzkich (Perna Canaliculus) jest doskonałym uzupełnieniem diety psów i kotów. Bogata w glukozaminoglikany (GAG), kwasy tłuszczowe omega-3, aminokwasy, kwas krzemowy, substancje mineralne, witaminy ( E, C, A, D1, D3, B1, B2, B6, B12) oraz pierwiastki śladowe (wapń, jod, żelazo, fosfor, potas, selen, sód, cynk). 

Glukozaminoglikany (GAG) stanowią budulcowy składnik chrząstek międzykostnych i płynów stawowych co czyni z małży nowozelandzkich sukcesywnym, naturalnym sposobem na odżywianie stawów. Ponadto korzystnie wpływa na poprawę sierści, skóry oraz kondycji. Polecany osobnikom młodym w okresie intensywnego wzrostu oraz rozwoju. Polecany osobnikom młodym w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju oraz dla psów starszych w celu dostarczenia naturalnego źródła glukozaminy, która wspiera odbudowę chrząstki. Ilość glukozaminy w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem dlatego jego podaż w diecie jest szczególnie ważna u zwierząt powyżej 5 roku życia. 

produkt dosteony w prosz

Zastosowanie:

    • Ochrona aparatu ruchu
    • Poprawa kondycje skóry i sierści
    • Poprawa kondycji fizycznej
    • Dla psów młodych i seniorów

Skład tabletki: małża nowozelandzka(Perna Canaliculus) 250mg.
Dodatki technologiczne: celuloza, krzemionka.

Składniki analityczne/100g:
Białko: 28.5%
Tłuszcze: 1.8%
Włókno: 22.8%
Popiół surowy: 11.8%
Wilgotność: 4.3%


Dawkowanie: 
1 tabletka na 2.5 kg masy ciała.

Sposób podania: zmieszać z pokarmem lub bezpośrednio do pyska

Human grade 

Małże nowozelandzkie (Perna canaliculus) w warunkach naturalnych występują tylko w wodach okalających Nową Zelandię. Małże te są specjalnie hodowane, gdyż znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Małże nowozelandzkie służą do produkcji dodatków pokarmowych dla ludzi i zwierząt. Od dawna małże te były używane w leczeniu różnych chorób stawów. Liczne badania przeprowadzone w warunkach in vitro dowiodły, że małże nowozelandzkie działają przeciwzapalnie (Coulson i wsp., 2015)….

wpis - malza