Probiotic

GreenLine Probiotic przetestowany przez psa o wrażliwym układzie trawiennym.

Produkt podawałam wieczorem po kolacji bezpośrednio do pyska, czasem mieszałam z mięsem, ale jednak pierwszy sposób bardziej przypadł mi i Młodemu do gustu.
W praktyce podawałam 4ml (dwie pipety) – na początku obawiałam się, że będzie pluł dlatego brałam więcej, z czasem okazało się, że płyn bardzo mu smakuje, co potwierdziły pozostałe chłopaki – zawsze musieli dostać chociaż po jednej miarce, no bo jakże to tak jeden dostaje a reszta nie 😉
Przy tym dawkowaniu butelka 200ml wystarcza na prawie 2 miesiące. Produkt jest bardzo wydajny i łatwy w stosowaniu. Powiedziałabym nawet, że bardzo przyjemnie sie go używa :)
A przy Lisiu przerobiłam już wszystkie możliwe probiotyki nie dość, że bez efektu to jeszcze ich podawanie było dla mnie i dla niego uciążliwe.
Szukając przyczyny problemu przerobiłam z Tramaluszkiem terapie antybiotykowe, odrobaczanie, badania kału, terapie sterydowe, wszelkiej maści zioła, suplementy, probiotyki, diety eliminacyjne, nawet złamałam się i wstawiłam go na suche jelitowe chrupy. W końcu odpuściłam, bo Tramal miał się dobrze, jadł, miał dobry humor, trzymał wagę, tylko wydalał z siebie dramatyczne rzeczy.15171118_1438458242831594_2690252620629814756_n

Po wołowinie szczególnie na kolację, rano miałam do sprzątnięcia co najmniej 2 budyniowe placki w salonie. I wtedy przyszedł Probiotyk Pokusy… Nie nastawiałam się na nic specjalnego, ale bardzo się pomyliłam. Już po pierwszej dawce rano nie było niespodzianek na podłodze. Probiotyk nie sprawił, że Młody nagle zaczął tolerować wołowinę, ale znacznie zmniejszył częstość wypróżnień, kupa była trochę lepsza. Ja byłam zachwycona pobiotykiem już od pierwszego dnia stosowania. Przełom nastąpił, gdy udało mi się wyeliminować wołowinę. To w połączeniu z probiotykiem Pokusy pozwoliło, w końcu po niemalże 7 m-cach, uzyskać od synusia prawidłowo uformowany stolec :) tylko matka-wariatka cieszy sie z jamniczej kupy 😉 Tramal dostawał probiotyk przez 1,5 miesiąca. Po zaprzestaniu podawania wciąż jest idealnie Podsumowując:
– bardzo skuteczne działanie przy wrażliwym przewodzie pokarmowym
– świetna i skuteczna alternatywa dla dostępnych na rynku probiotyków
– łatwy i przyjemny w podawaniu
– psy chętnie go piją
– niska cena
– produkt niezwykle wydajny